Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-08-2017, 20:33   #143
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Igor skinął głową na słowa Śmietankowego Szamana. Chwilę potem wybuchła wojna. Prywatna wojna między Babcią, a Wróblicą. Heh. Miał już zabrać głos kiedy odezwał się Marek. Cóż, widać miał swoją własną sprawę do przedstawienia, ale z tego co Thyrus wydedukował to wilkołak już wkradł się w łaski biznesmena...

- Przejdziemy do tej kwestii niedługo przyjacielu... - powiedział mag do wilkołaka który wniósł nową sprawę na wokandę - ...jak tylko zakończymy tą tutaj. Wszystko po kolei.

Thearcha spojrzał po starej gwardii... oczywiście mieli swoje różnice i nawet było to zabawne. Byli jak... cóż, nieważne.
- W kwestii magów Ścieżki Ostu... może porozmawiamy o tym po tym jak załatwimy bieżące sprawy? - zapytał pro forma.

- W przyrodzie musi być równowaga. - oznajmił jak gdyby to była rzecz oczywista - Nie mam nic przeciwko trzymaniu zwierząt na cele żywieniowe, ale szprycowanie je krwią sprawia, że stają się agresywne. To musi zostać ograniczone. Widziałem nasz mały lokalny ekosystem Zielonej Arkadii i jest w opłakanym stanie. Poza tym, droga Wróblico nie rezygnowałbym z krwi wilkołaczej... w końcu czy to nie jest Twoja ulubiona krew?

Pokręcił smutno głową na boki.
- Gniew zawsze jest złym doradcą. Wierzę, że razem dojdziemy do konsensusu. Nie mniej, równowaga musi być zachowana, a to oznacza ograniczenie wydatku krwi dla zwierząt i kastrację części ze zwierzyńca. Zawsze można też zapytać duchy zwierząt i roślin co myślą w tej kwestii... czy mam to zrobić Krwawa wróblico? Ostrzegam jednak, że wątpię by była to opinia pozytywna.
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!
Dhratlach jest offline