Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-08-2017, 20:01   #34
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Walter kiwnął przytakująco głową.
- Prawdą jest, że siostry od świętego Jana są sercem inkwizycji. A kto sercem się kieruje, ten nie może się mylić. Macie moje poparcie dla tej decyzji.
Sięgnął po oderwany kawałek chleba, wsunął go do ust i zaczął żuć powoli. Gdy zaś milczenie się przedłużało rzekł, po głosnym przełknięciu kęsa:
- Zaiste to w płockim lesie dzieją się złe rzeczy. Jeno jam jest rycerzem, nie myśliwym. Kilka tygodni próbowałem wytropić bestię lecz się nie udało. Teraz, w deszczu, trop zmyty. To ogar piekielny jest kluczem, bo to on najpewniej stoi na straży emanacji złego. Padać może jeszcze z tydzień, a w tym czasie możemy przydać się gdzie indziej. Ale tak, spotkajmy się jutro. Odmówimy wspólną modlitwę w kaplicy i z Pańskim błogosławieństwem postanowimy co dalej.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline