Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-08-2017, 14:03   #534
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Czekałam aż ktoś pierwszy zacznie, bo tak niezręcznie z lekka, ale jakoś tak cicho, wiatr hula w komentarzach, więc może jednak się zbiorę

Przede wszystkim chciałam podziękować Tabasie, no bo gdyby nie ona, nie byłoby tej sesji, nie poznałabym fajnych, nowych graczy i teraz nie mogłabym się cieszyć z zakończenia sesji, przeżycia i rozpoczęcia nowej przygody z innym MG. Ale to wszystko dzięki niej

Następnie wszystkim, którzy umilali mi czas w sesji i dzięki którym moja postać nabrała barw oraz charakteru. Dzięki wam poczułam, że to wszystko ma głębszy sens niż pójść i przeżyć. Dziękuję więc ogromnie przede wszystkim Ombrose, bez którego nie wykreowałabym tyle tekstu. Choć relacja między postaciami miała być początkowo nieco inna, to rozkwitła na dobre, kiełkując nastoletnią miłością Również Pan Elf przyczynił się do rozwoju mojej postaci, naprawdę nigdy wcześniej nie grało mi się tak cudownie z graczem mężczyzną, który zrobił postać kobiecą. Zawsze dostawałam piany na ustach widząc jak te chłopy odgrywają baby, a tutaj? No było bosko Podziękowania i czapki z głów również dla Gormogona i Pipboya, za współpracę dokową, a także - Kenshi i corax, bo gdy czytałam wasze posty, to zawsze byłam zachwycona Równie mocno zachwycił mnie wspólny post Kenshiego i Zombianny <3 Gratuluję też Czarnej, za odgrywanie tak przeokropnej postaci.
Ukłon w stronę sunnelici oraz Okaryny, za niesamowity paring, gdzie było można się uśmiać po pachy, ale i również za odgrywanie postaci ponad wszystko. Tylko przez to zginęliście, więc należą się naprawdę brawa - roleplay przede wszystkim
Dodatkowe uszanowanko dla Ardela, za bycie czarną owcą w sesji jak i Grave Witch, dzięki której postać Zombi przeżyła - to był pierwszy udany atak na dzikusa, morale drużyny i próby dalszych mordów spłynęly potem lawinowo

A ogólnie, to dzięki wszystkim~! Z Ombrose już ustaliliśmy, że po pworcie okazało się, że Claire jest w ciąży Dalsze losy córki Claire i Deana oraz ich samych (epizodycznie) w dorosłym już życiu, znajdzie się w sesji IBPI, gdzie Beaver Creek zostało Paraspatium III stopnia


Do zobaczenia w innych sesjach \o/
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline