Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-08-2017, 21:18   #537
Kenshi
Konto usunięte
 
Kenshi's Avatar
 
Reputacja: 1 Kenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputację
Przedmówcy właściwie wszystko już napisali - grało się super, miałem masę frajdy i również czekałem na kolejne posty. Podobało mi się zwłaszcza to, że nie byliśmy na smyczy MG i nie musieliśmy iść wyznaczonym przez scenariusz szlaczkiem, tylko mieliśmy pełną swobodę w działaniu.

Świetnie pisało mi się dialogi z Zombi i corax (musimy to powtórzyć gdzieś, kiedyś!), fajnie wyszedł incydent z podtopieniem Kim i sytuacją, jaka z tego wynikła . Z Gormo trzymaliśmy się razem pomimo zgrzytów między postaciami na początku, Nami z Ombrose'em stworzyli naprawdę fajną parę i kibicowałem im mocno w finałowej walce. Okaryna i sune wnosiły element humorystyczny, dzięki czemu zawsze można się było pośmiać. No i "turysta" Jerry, który dał nogę w ważnym momencie - to było niespotykane raczej w sesjach online zagranie . Ogólnie fajną mieliśmy ekipę do grania.

Oby więcej takich dobrych sesji na naszej drodze. Dzięki za grę, chłopaki i dziewczyny, no i do zobaczenia w innych sesjach . Było świetnie.
 
__________________
[i]Don't take life too seriously, nobody gets out alive anyway.[/i]
Kenshi jest offline