Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-08-2017, 20:47   #29
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Googolplex Zobacz post
Mamy sobie zbiór wszystkich emocji, w nim jest podzbiór emocji aktualnie buzujących w ofierze. Nie możesz wybrać jednej konkretnej emocji z naszego podzbioru.
Brawo tu właśnie mowa o pojedynczej emocji, w miejscu które mówi czego nie można zrobić.
Nie możesz wybrać jednej emocji by nią manipulować, musisz wzmocnić lub osłabić wszystkie na raz.
Rozumiesz już?
Tak. Cel jest w 70% wesoły, w 30% zdenerwowany. Używasz Demencji 1. Podbijasz proporcjonalnie wszystkie emocje i cel staje się w 70% wesoły i w 30% zdenerwowany. Rzeczywiście, muszę zgodzić się z Leonem. Ta dyscyplina nie ma sensu.

Cytat:
Napisał Googolplex Zobacz post
Jak już mówiłem, jedynie taka interpretacja jaką podałem jest całkowicie spójna i logiczna.
Przekonałeś mnie na 100%
Chylę czoła wchodząc do świątyni logiki i spójności. Proszę nauczaj mnie dalej interpretować w jedyny słuszny sposób. Mam problem z podręcznikiem Wampir: Mroczne Wieki. Na stronie 180 znalazłem coś takiego:



Jaka jest jedyna spójna i logiczna interpretacja tego zapisu?

Bo moim zdaniem oznacza ona ni mniej, ni więcej jak to, że każdy z nas ma rację, pod warunkiem, że to on jest Narratorem historii.

@Leon
W historii, w której jesteś Narratorem stosuj swoje rozwiązania, jeżeli tak chcesz. Jest to ciekawe podejście. Wyzwala Demencję z okowów chaosu.

W historii, w której ktoś jest Narratorem zapytaj o jego interpretację. Może on stosować dowolne rozwiązanie. Jak Tom, czy Googol. Czy jak to zaproponowane przeze mnie. Tak już jest z Narratorami. Mi Demencja jako całość wydaje się zbyt chaotyczna, żeby wplatać tam elementy planowania. Ale jest to moje zdanie, z którymi w swoich grach możecie się nie zgadzać. Macie prawo. Nie jestem twórcą jedynych spójnych i logicznych interpretacji.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem