Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-08-2017, 21:48   #32
Eleishar
 
Reputacja: 1 Eleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputację
Googol nie wyskakuj tu z analizą jakościową, bo to dopiero jest nietrafione. Skład emocjonalny się w podanym przykładzie nie zmienia, więc jakościowo stosunek również pozostaje ten sam.
Zdawałem rozszerzoną chemię plus miałem tego od metra na studiach, więc o analizie jakościowej wiem wystarczająco dużo.
Przedstawiasz swój punkt widzenia uznając go za jedyny słuszny w odniesieniu do systemu, który sam ma X różnych wersji tej samej sytuacji. I mówisz że inni nie mogą mieć słuszności?
Jeśli ktoś prowokuje przepychanki jesteś to Ty, uważając się za nieomylnego i każąc innym siedzieć cicho, bo "guzik wiedzą i nie mają argumentów". Sorry, ale kto tu zaniża poziom dyskusji?
 
__________________
Nieważne kto śmieje się ostatni, grunt żebym był to ja.
Eleishar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem