Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2017, 08:55   #72
Ismerus
 
Reputacja: 1 Ismerus ma wspaniałą reputacjęIsmerus ma wspaniałą reputacjęIsmerus ma wspaniałą reputacjęIsmerus ma wspaniałą reputacjęIsmerus ma wspaniałą reputacjęIsmerus ma wspaniałą reputacjęIsmerus ma wspaniałą reputacjęIsmerus ma wspaniałą reputacjęIsmerus ma wspaniałą reputacjęIsmerus ma wspaniałą reputacjęIsmerus ma wspaniałą reputację
Schorowany Oskar poczuł się trochę lepiej, ale wiedział, że w każdej chwili może zwrócić zjedzony posiłek. Mimo to zdołał poszukać towarzyszy. Okazało się, że na noc przybył tylko Erich. Odnalazł go w pokoju krasnoluda. Wszedł do izby, zamykając za sobą drzwi.
-Witaj towarzyszu-powiedział, siadając na drewnianej szafce- Gdzie jest reszta?- kiedy uzyskał odpowiedź, rzekł szeptem-Pytam się dlatego, że mam problem. Duży problem. Nie, nie chodzi mi o zdrowie, chociaż z nim też nie jest najlepiej. Ścigają mnie dwaj łowcy nagród. Na szczęście nie wiedzą, że ja jestem tym szukanym przez nich szlachcicem, mają mnie za kogoś zupełnie innego. Ale to kwestia czasu, zanim się o tym dowiedzą. Szczególnie, że widziałem ich w towarzystwie Lennarta. Nie wiem co on z nimi robił, ale mam nadzieję, że mnie nie zdradził... Potrzebuję pomocy, żeby się ich pozbyć. Może być zmylenie tropu, chociaż najskuteczniej byłoby pozbycie się ich na zawsze i wysłanie do krainy Morra.
 
Ismerus jest offline