Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-08-2017, 17:24   #12
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Cóż, 14 głosów na tak obliguje mnie do rozpoczęcia prac na projektem . Dzięki raz jeszcze za udział w ankiecie i Wasze sugestie, ostatecznie wygrywa znaczną większością wariant 2 i jego zacznę opracowywać. Przedtem muszę jeszcze przejść przyspieszony kurs mistrzowania w WH, ale to nie powinno zająć wiele czasu.

Rekrutacja powinna pojawić się za ok. tydzień, może trochę dłużej, może trochę wcześniej. Pojawi się na 90%, bo to wciąż etap planowania i może przytrafić się jakiś fatal error. Wszystkim zainteresowanym proponuję zatem zerknięcie raz na kilka dni w rekrutacje. Szkoda, że nie zaznaczyłem w sondzie jawności odpowiedzi, bo mógłbym wysłać Wam ew. PW informujące o rozpoczęciu rekrutacji (nie da się chyba edytować sondy?).

Poza tym pomysł klaruje mi się coraz wyraziściej, poczyniłem nowe założenia, o których przeczytacie już w rekrutacji. Proszę jednak jeszcze nie archiwizować tematu, bo liczę, że ktoś może dorzuci jakieś trzy grosze czy w sprawie samej sesji czy idealnego sandboxu. Wciąż zbieram opinie i sugestie . Temat stanie się zbędny dopiero po powstaniu tematu rekrutacyjnego.
 
MrKroffin jest offline