Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-09-2017, 00:45   #317
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację


- Kurwa spóźniliśmy się... - Zaczął soczystą wiązankę Astralny Złomokleta, gdy zrozumiał, że zawiedli w misji ratunkowej. Tak skupił się na wyklinaniu tego wrednego świata, który mimo osobistych poświęceń nie pozwolił mu uratować córki przyjaciela, że dopiero po chwili zorientował się, że środowisko wokół niego zostało zmienione.

~To na pewno jakaś sztuczka! Obok mnie stoi Ajej a te zombiaki to pewnie jakieś maskowanie na naszych towarzyszy~ - Pomyślał.

Danych było jednak za mało, aby łamać obce szyfry. Żywe Trupy mogły być równie dobrze jakimś technologiczno - mistycznym wirusem! Najlepszym wyjściem było działanie wobec wyznaczonych parametrów przy jednoczesnym nagięciu ich do własnych potrzeb.

Astralny Andrew miał swojego czasu kontakt z grami cRPG, do których tworzył farmiące boty na zlecenie z jedwabnego szlaku kojarzył, więc mniej więcej, z czym to się pije postanowił, więc że będzie odgrywać kapłana bóstwa szczęścia, pijaństwa i wiedzy, bo oczywiste jest, że te trzy domeny łączą się ze sobą, więc w każdym settingu fantasy musi takie coś być. Uniósł przed siebie pochodnie, po czym, uroczystym głosem wyśpiewał psalm pijusów:

Od methanolu kiepskich, trunklów i izby wytrzeźwień racz nas ocalić pijany szczęściarzu

Od esperalu, alkoholizmu i chorej wątroby racz nas ocalić pijany szczęściarzu

Plan był prosty naładować światło z pochodni boską mocą, która odpędzi potencjalnych nieumarłych a nie zaszkodzi żywym. Dodatkowo wiadomo, że światło może posłużyć za nośnik informacji w końcu mówi się o światło wódach, co nie? Złomokleta skleci, więc mistyczne meta dane i zaszyje w podprogową światło wiadomość:


Cytat:
Rysiek spóźniliśmy się. Zabili ci córkę! Mam pomysł w tym miejscu jest dziwna moc i ona mnie zmienia sądzę że mógłbym spróbować ożywić twoją córę ale będziesz musiał mnie poprowadzić.

 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 25-09-2017 o 14:32.
Brilchan jest offline