Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-09-2017, 14:51   #78
Amon
 
Amon's Avatar
 
Reputacja: 1 Amon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputację

Orochi przeżywał swoją własną wycieczkę do Disneylandu. Wszystko było jak na filmach, wszystko! Nawet pizza!
Kiedy chłopak znalazł się w pomieszczeniu natychmiast stanął przed “lustrem i przylepił doń policzek. Zakrywając twarz szczelnie dłońmi starał się dostrzec jakiś facetów w czerni… zaraz… czy przypadkiem tacy nie stali niedawno pod jego domem?
Chłopaka olśniło - był wyjątkowy i nareszcie świat go dostrzegł! Oczywiście mógłby mieć jeszcze jakieś wątpliwości gdyby nie ptyanie które chwile potem zadał ałtomat:
- CZY JESTEŚ ŚWIADOMY TEGO, ŻE NIE POCHODZISZ Z TEJ PLANETY?
- No -
chłopak pokiwał głową, na pewno był jakimś demonem albo kosmitą zupełnie jak w komiksach.
- CZY WIESZ SKĄD POCHODZISZ?
- Nie -
bo oczywiście tego nie wiedział
- CO MOŻESZ MI O SOBIE OPOWIEDZIEĆ?
- Nazywam się Orochi -
powiedział zgodnie z prawdą
- W JAKIM CEL PRZYBYŁEŚ NA ZIEMIĘ?
- W cel pal -
z zadowoleniem wyłapał błąd w automacie, jak na przedstawiciela pozaziemskiej rasy przystało.
- CZY MIAŁEŚ WSPÓŁTOWARZYSZY, PRZYBYWAJĄC NA ZIEMIĘ? JEŚLI TAK, OPOWIEDZ MI O NICH.
- Nie wiem. -
znów nie wiedział
- CO MYŚLISZ O LUDZIACH?
- Niektórzy są fajni.
- szczególnie Arashi i jej duże piersi...
- CZY LUBISZ NASZĄ PLANETĘ?
- No. -
szczególnie piersi Arashi...
- O CZYM JESZCZE CHCIAŁBYŚ MI OPOWIEDZIEĆ?
- Teraz czy na torturach?
- tortury, na pewno zaraz będą tortury!

 
__________________
Our obstacles are severe, but they are known to us.
Amon jest offline