Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-09-2017, 17:22   #56
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
im bardziej myślę o cenniku tym bardziej mi wychodzi że mnożnik 10x byłby całkiem sensowny dla broni i samochodów dawałoby to spore pole do popisu dla rusznikarzy (bo obecnie biorąc pod uwagę cennik usług praktycznie nic się nie opłaca robić przy broni u profesjonalisty) bo różne naprawy i modyfikacje miałyby sens bo różnica między Springfieldem a M40 to już nie byłoby zrezygnowanie z paru deserów tylko człowiek zastanawiałby się (a może jakbym dał do rusznikarza żeby poprawił spust i naprawił wylot lufy to udałoby się trochę poprawić celność?)

Zresztą tak sobie myślę że tam gdzie jest możliwość wykarmienia ludzi z roli świeża żywność w sezonie (lato jesień) powinna być stosunkowo tania, inna sprawa z żywnością długoterminową (weki konserwy etc) i żywnością poza sezonem (zima przednówek).
 
__________________
A Goddamn Rat Pack!
Leminkainen jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem