Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-09-2017, 08:47   #37
Lord Melkor
 
Lord Melkor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputację
Jeżeli chodzi o coś zakręconego, to mogę dać ekscentryczny element osobowości, np. półork który lubi się stroić i perfumować, bo nie chce uchodzić za brzydkiego dzikusa (a czy mu to wychodzi to już inna sprawa bo nie ma wysokiej charyzmy.

Ewentualnie nie grałem jeszcze łotrzykiem nigdy, mógłbym zrobić oszusta uwodziciela (background charlatan albo criminal, wysoka charyzma i zręczność, expertise w deception i persuasion), który podrywał dziewczyny z bogatych domów żeby okraść ich ojców ze swoją szajką. Niestety ostatnia akcja się nie udała, partnerzy trafili na szafot, a on musiał szybko zwiewać. Nie wiem na ile to się przyda w megalochu ale może trafimy na jakieś ładne meduzy albo wampirzyce.
 
Lord Melkor jest offline