Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-09-2017, 15:45   #128
Gerappa92
 
Gerappa92's Avatar
 
Reputacja: 1 Gerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwu


Negocjacja jaszczurki

- Mam ją złoto. - syknęła z odrazą koboldzica, patrząc na krasnoludy. Jaszczurka dobrze znała ich chytrą naturę. W dodatku okazało się, że potrafi mówić w wspólnym. Jednak robiła to z wyjątkowym niesmakiem. - 200 sztuk złota zapłacę wam. Za Calcraxa zdrowego. Mam jednak też magię.

Przywódczyni kiwnęła laską . Jeden z jej ochroniarzy przyniósł kilka pergaminów związanych konopnym sznurkiem.

- Dorzucę jeden z tych magicznych zwojów. Meppo pójdzie z wami i pokażę wam drogę.

- Co? Ja? - Zdziwił się kobold. Jego szefowa spiorunowała go wzrokiem. - Znaczy się.. Eee.. No oczywiście że ja. Nie traćmy czasu. Chodźcie za mną.

Jednak waszą uwagę przykład jeszcze jeden przedmiot o którym nikt nic nie wspomniał. Na półce skalnej nad tonem stała figurka smoka aw niej umieszczony złoty klucz.

 
__________________
"Rzeczą ważniejszą od wiedzy jest wyobraźnia."
Albert Einstein
Gerappa92 jest offline