Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-09-2017, 18:46   #148
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Marek wybałuszył oczy.
- Starożytny duch? Ha, a jednak imperium Lechitów istniało, zawsze o tym wiedziałem, - rzekł błądząc po ścieżkach umysłu nie i potem dodał.
- Cóż każda potwora znajdzie swojego amatora. I tak dobrze, że nie okazała, że nie była sidche w przebraniu – rzekł i wziął do ręki piwo – Dzięki! Uwielbiam portera – rzekł i już zamierzał wypić, gdy przybył Franek z kolegą. Wprawdzie kolega był nieco podejrzany, bo jednorożce były najpewniej jakoś powiązane z Fae, ale Igor zareagował przesadnie. Był zazdrosny czy jak?
- Hej, ja jestem Marek, zwany też Gutkiem, – pokraczny kowal podał rękę Jankowi – Nie przejmuj się kolegą, jego kraina magii sprawia, że jest trochę terytorialny. A… kim jesteś z zawodu? Aby nie dj’em? Cholera, potrzeba mi Dj’a – rzekł i wypił piwo.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline