Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-09-2017, 22:25   #523
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- Wygląda mi ta góra jak Monte Cassino do zdobycia... Nie wiem jak z tymi naszymi skillami do skradania czy są lepciejsze generacją i zaawansowaniem od tych ich wykrywaczy. No i czy nasi hakierzy i psykerzy na wsparciu daliby rade jednak jakoś się przekraść. A jak nie no to dumam nad wybiciem dziury z powietrza/orbity w zboczu góry i brutalny desant do rozpękniętej góry. Chyba, żeby udało się jakoś ściemnić, że na samym rozpyknięciu się skończyło i dalej niby negocjujemy czy co a to ostrzężenie było a po prawdzie jednak my wciskamy się do środka tego rozpyknięcia. Bo no z opisu dość twardo to wygląda no ale mecha swoje i już parę razy tak się dałem nabrać a potem się dziwiłem, że jednak daliśmy radę
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline