Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-09-2017, 16:22   #150
sunellica
tajniacki blep
 
sunellica's Avatar
 
Reputacja: 1 sunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputację


- Zaczekaj Janek… zaraz kaszanki będą. - Zwrócił się do niego pogodnym, nieco zblazowanym tonem weterynarz. - Mówiłem ci, że niektórzy mogą być… dziwni - dodał już ciszej, spoglądając prosto na Igora i uśmiechając do niego perlistym uzębieniem. Gdy grill zaskwierczał, wrócił do przekładania przekąski, co by się nie przypaliła i nie popękała.

- Przyprowadziłem go do was Andrzeju, bo uważam, że jego umiejętności mogą nam pomóc w załatwieniu sprawy o której „tobie” mówiłem. Byłem z nim u ciebie nawet… ale byłeś zajęty, pamiętasz? - Graba mówił spokojnie, wpatrzony w rozżarzone węgle. Delikatnie się garbił na ogrodowym krzesełku, przez co z boku wyglądał na nieco zmęczonego i zrezygnowanego.
- Nie lubię magów, bo uważam, że ludzie nie powinni się mieszać w światy do których nie należą… ale on… w przeciwieństwie do tych których „znam”, jest w miarę ogarnięty. Nie ma fioła na punkcie swojej doskonałości, nie wydaje się też knuć ze wszystkich co żywe lub martwe. Pomaga bezinteresownie i bez proszenia, czy pytania. A co najważniejsze… ma talent, który potrafi w słuszny sposób wykorzystać, a nie się tylko o nim przechwalać czy popisywać. - Franek spojrzał na afle znad rusztu, po czym odchylił się do tyłu. - Chcesz z keczupem czy musztardą? - spytał technomanty.

 
__________________
"Sacre bleu, what is this?
How on earth, could I miss
Such a sweet, little succulent crab"
sunellica jest offline