Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-05-2005, 12:23   #38
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Ja rozumiem i w pełni sie z Tobą zgadzam Fistusie. Mnie też się wydaje, ze ta matka nie dawała im leku od urodzenia, bo sama go nie brała. Która matka widząc co lek robi z ludźmi dawałaby go swoim dzieciom? Co prawda film oglądałam juz bardzo dawno temu, ale odniosłam podobne wrażenie.
I również jestem zdania, że nie było znowu takiego przegięcia z tym, że ludzie zaczęli normalnie funkcjonować. Przestali zażywać tabletki więc wszystko zaczęło wracać do normy. Napewno działo się z nimi wiele "nieprzyjemnych" rzeczy na początku, ale w gruncie rzeczy głównemu bohaterowi podobało się to, inaczej znowu zacząłby zazywać tabletki. Tak i ludzie przekonali się, że życie z uczuciami jest lepsze
 
Milly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem