Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2017, 22:29   #4
Avdima
 
Avdima's Avatar
 
Reputacja: 1 Avdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputację
Witam również.

1. Wolałbym jak najmniej. Zraziłem się po jednej sesji z której odszedłem z powodu zbyt dużej (dla mnie) aktywności na docu.

2. Jeżeli komuś chce się tworzyć materiały, jasne. Przydałoby się miejsce, gdzie każdy by mógł edytować, żeby cała robota nie wisiała na barkach MG.

3. Trzecia osoba.

Co do postaci:

Heike jest młodym chłopakiem, który prawdopodobnie mógłby konkurować o miano najładniejszej dziewczyny we wsi. Trzyma się na uboczu, często bujając w obłokach i unikając obowiązków. Jest malkontentem i wyraźnie wadzi mu życie na bagnie.

Rodzice Heike trudnią się połowem i oporządzaniem ryb z dziada pradziada. Są już starszymi ludźmi, którzy zapuścili korzenie na bagnie.
Jest jeszcze starszy brat, za którym Heike nie przepada, gdyż ten dokuczał mu strasznie, kiedy był młodszy, przezywał od dziewczyn czy nawet znęcał się nad nim. Przeszło starszakowi jednak, materaz rodzinę i na niej skupia uwagę.

Wszyscy wołają na niego Heike, jest to zdrobnienie jego imienia.

Obrazek pełny.



Ponieważ Taffy też jest rybakiem, więź mojej postaci może być najmocniejsza właśnie z nią. Jeżeli Ardel się zgodzin, mam dla niego dodatkową wiadomość. Ogólnie bardzo przydałby mi się ktoś z kim Heike się najbardziej kumpluje.

EDIT: Przejdzie tak zrobiony avatar, czy lepiej wedle poradnika? Bo nie bardzo chce mi się instalować GIMPa do jednej grafiki, a w Photoshopie dawno nic nie robiłem.


 

Ostatnio edytowane przez Avdima : 11-09-2017 o 22:41.
Avdima jest offline