Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-09-2017, 14:07   #88
Noraku
 
Noraku's Avatar
 
Reputacja: 1 Noraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputację
- No to chyba dowództwo zaczyna się nudzić - skomentował wiadomość David. Wyciągnął z kabury swojego zasłużonego G.I. 45 Colt 1911 i sprawdził czy magazynek jest wypełniony. Broń była ponad programowa, jego prywatna. Nie rozstawał się z nią nigdy. Miał na niej zresztą wybite swoje własne inicjały.
- Grupa ekstrakcyjna powinna ruszyć z wozem od razu. Pozwoli nam to zminimalizować ryzyko utraty niewolników. Podjedziemy po okręgu w momencie gdy grupa uderzeniowa wejdzie w kontakt powinniśmy być w odpowiedniej odleglości, żebym dal radę unieruchomić roboty wewnątrz. Jest to ryzykowne ale obecnie brakuje nam innej możliwości podejścia. Zastanawiają mnie też te jednostki ustawione w krąg. Wygląda na pułapkę więc może desant z powietrza? - David głośno podsuwał kolejne sugestie, na masce samochodu rozrysowując sytuację. Faktycznie nie było co dalej dyskutować, dowódcy należy słuchać i ewentualnie radzić nie kłócić się.
- Dodatkowo sugeruje, żeby w uderzeniówce znalazły się nasze najcięższe działa bo to będzie prawdziwe piekło. Skal, Rusek i Brock wytrzymają to, a jako wsparcie mógłby posłużyć Owens. Z jego kontrolą elektryczności wyrządziłby wiele złego na miejscu.

Po wysłuchaniu słów Yuriego przyznał, że nie wpadł na pomysł z piwnicą.
- Możemy tez zrobić jak proponuje. Sądzę, że moje moce mogą przydać się przy ekstrakcji, niezależnie czy to kartony czy nie mogę uczynić je lekkimi jak piórko. Skal, jaka decyzja?
 
__________________
you will never walk alone
Noraku jest offline