Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-09-2017, 10:25   #90
Aiko
 
Aiko's Avatar
 
Reputacja: 1 Aiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputację
Skal przytaknęła ruchem głowy.

- Wobec tego dzielimy się na dwie grupy. Myślę, że od jednej pójdę ja, a do drugiej miś, jako główne siły uderzeniowe. - Uśmiechnęła się do Yuriego i spojrzała na resztę. - My z misiem lecimy odciągnąć ich uwagę, a wy ładujcie się na wóz i korzystajcie z okazji. Jakby były problemy to się odzywać, a ja spróbuję dosłać posiłki.

Gwizdnęła i po chwili obok niej wylądowało potężne, znane już wszystkim stworzenie. Skal uśmiechnęła się.
- Witaj Niallana! - Skal jednym skokiem usadziła się na siodle. - Dziś weźmiemy kogoś na podwózkę, dobrze maleńka? - Wyciągnęła dłoń w stronę Yuriego. - Wsiadaj misiek, czas się zabawić. - Spojrzała na pozostałych. - Ruszajcie się i za parę minut widzimy się na miejscu.
 

Ostatnio edytowane przez Aiko : 13-09-2017 o 13:26.
Aiko jest offline