Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-09-2017, 12:42   #93
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
- Ale co, ale co, ale o co chodzi?! - dopytywała Luna, której przerwano w samym środku doskonałej zabawy. Była wyszorowana, najedzona, a jej wilgotne jeszcze loki skręciły się w urocze śrubki, którymi energicznie potrząsała podczas kolejnych pląsów w takt niziołczej muzyki. Ani jej się śniło iść spać!

Wyglądało jednak na to, że nie miała wielkiego wyboru. W drodze chwyciła jeszcze kawałek miodowego placka... nie, po namyśle chwyciła cały talerz z resztkami przeróżnych słodyczy, napychając sobie prewencyjnie buzię. W drugiej kolejności rozejrzała się za swoją torbą i, marudząc niewyraźnie, dała się pociągnąć do wyjścia. Oj, już ona Zibko wypyta co i jak! Jak można przerwać taką wspaniałą zabawę?! Przecież dopiero się rozkręcała!

- Ja tu zaraz pokażę jednemu lichu z drugim - burczała z pełnymi ustami, gubiąc po drodze okruszki. - Licho nie śpi, a ja mam iść do łóżka? Też mi coś!
 
Sayane jest offline