Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-09-2017, 13:07   #1520
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
W tej chwili zatrzymany miał na sobie klapki, ale w przedpokoju znajdowały się jego buty trekingowe, gumofilce i jakieś półbuty, żadne nie pasowały do śladów

Szeryf wyglądał niepewnie i nie odpowiedział
Kayle parsknął śmiechem
-Strzelałem bo mi za to zapłacili, nic osobistego ale 40 litrów benzyny i zapas konserw na miesiąc. Myślę że szeryf już doskonale zdaje sobie sprawę z tego kto mi zapłacił, więc pewnie zaraz pogadamy o interesach, ile chcecie za to żeby zapomnieć o swoim koledze i dać wszystkim...
Zabrzmiał huk wystrzału i głowa Kayla rozleciała się na kawałki w połowie wypowiedzi. Szeryf opuścił Colta 1911 i spokojnie oświadczył
-Sięgał po zapasową broń. Tak czy inaczej macie mordercę, myślę też że miał rację należy wam się odszkodowanie za przyjaciół których straciliście, na pewno się jakoś dogadamy
Z zza zakrętu wyłonił się pickup biura szeryfa
 
__________________
A Goddamn Rat Pack!
Leminkainen jest offline