Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-09-2017, 16:07   #17
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
-Jasne, myślę że najlepiej będzie trzymać motocykl w jednym z zamykanych wagonów towarowych. Naszego lekarza już mamy jest świeżo po studiach ale oceny miała bardzo dobre więc liczę na to że to się równa doświadczeniu Cal ruszyła w stronę wagonu gdzie miało być ambulatorium, przez jedno z okien widać było świecące sie światło lampki. Cal kilka razy uderzyła w burtę
-Zee! słyszysz mnie?
Okno odsunęło się i wyjrzała głowa dziewczyny z białymi dreadami
-Ta?
-Mamy tu nowych, oprowadź ich i pokaż gdzie mogą wcisnąć motocykl bo ja muszę wracać.
-Ok daj mi sekundÄ™

Głowa zniknęła
Po chwili przez drzwi wyszła Zee, miała na sobie glany, jeansy i skórzaną kurtkę z brytyjską flagą na plecach
-Cześć jestem Zee Hernandez, dzisiaj będę waszym przewodnikiem wchodźcie- powiedziała bez większego entuzjazmu - ok lokomotywę widzieliście, za nią znajduje się wagon z gazogeneratorem, takie sprytne ustrojstwo co zamienia drewno w gaz do silników, ponoć redukuje zużycie ropy o 20 procent, zajmuje pół wagonu, drugie pól zajmuje podręczny zapas drewna. Następny wagon to nasz magazyn podręczny, podstawowe narzędzia i rzeczy do wymiany po drodze, myślę ze tu można wcisnąć motocykl, powinny być jakieś... no te takie kółka do przypinania. Tu mamy wagony pasażerskie w pierwszym jest przedział dowodzenia Cal i moje ambulatorium, prawie na początku pociągu żeby można było szybko przybiec, tu jest kuchenny, sypialny, a tu dwa wagony pasażerskie.- Zee zaprowadziła was do końca przejścia między wagonami które wychodziło ślepą ścianę następnego wagonu - Tu zaczynają sie trzy wagony towarowe z namiotami, resztą narzędzi i zapasów, a potem już same platformy z dwie z torami i cztery z podkładami i cztery węglarki z kruszywem, na końcu są platformy z koparkami i resztą pojazdów. Jak chcecie możecie pójść i obejrzeć a jak mi wierzycie na słowo to chodźcie do ambulatorium to po drodze zbierzemy kto tam jest obecny z reszty ochrony i pogadamy
 
__________________
A Goddamn Rat Pack!
Leminkainen jest offline