Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2007, 22:02   #2
PhilipsonZuo
 
Reputacja: 1 PhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodze
AJ:

Ale gorąc. Mam serdecznie dosyć. Nie chce mi się myśleć, mrugać ani nawet oddychać. Czemu nie mamy tutaj klimatyzacji? No nic, jakoś trzeba przeżyć. Powoli podniosłem się z miejsca przecierając czoło i ciężko oddychając. Naprawdę nic mi się nie chce.

- A co mamy zrobić? Zero podpisów, zero namiarów - nic. Jeśli nikt nie zadał sobie trudu byśmy łatwiej mogli się z nim skontaktować to czemu mamy sobie nim zawracać głowę? Wyrzućmy to do kosza i zapomnijmy. - stwierdziłem zdając się na banalną logikę. Zatoczyłem kilka razy koło spacerując niemalże w miejscu i wróciłem na swoje miejsce. Mam dosyć. Jeżeli taki ukrop będzie podczas mojego wyścigu to chyba zwariuje. Mniejsza o wyścig - pić mi się chce.
 
__________________
"- Two tea to room two...
- Strututututu"

Ostatnio edytowane przez PhilipsonZuo : 18-06-2007 o 15:18.
PhilipsonZuo jest offline