Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-09-2017, 21:46   #13
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Armiel Zobacz post
No. Na mnie "Autopsja Joe Doe" też zrobiła wrażenie. Naprawdę przypadła mi do gustu zarówno w sferze wizualnej jak i jako pomysł na scenariusz. Chociaż wiele scen i zwrotów akcji przewidziałem z wyprzedzeniem, co obniża ogólną ocenę.
Film popsuła ogólna głupota głównych postaci. Nic tak mnie nie smuci przy oglądaniu filmu jak nieracjonalnie zachowujące się postaci. W ostatnio przeze mnie oglądanym The Ice Cream Truck (2017) nie było tego problemu, no ale były inne, może i większe. Końcówka była dziwna, ale w sumie dało się to przewidzieć - właściwie to plus tego filmu, że utrudniono domyślenie się finału poprzez zasugerowanie innego zwrotu akcji.
Cytat:
Napisał Campo Viejo Zobacz post
zapadnie mi w pamięci na długi czas, tak jak kiedyś "Inni".
Historia z Innych zdarzyła się w Raszynie pod Warszawą zdaje się w 2005 roku, ale z kosmitami w tle.
 
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem