Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2007, 22:25   #5
PhilipsonZuo
 
Reputacja: 1 PhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodze
AJ:
- Taki tam śmieć. Nie zaprzątaj sobie nim głowy. Zagrasz może w karty bo z nimi jakoś nieciekawie jest. - Odparłem podchodząc do lodówki (o ile takowa się w pobliżu znajduje) i wyjmując puszkę Coca-Coli. Powoli zacząłem wracać do stołu. Moje myśli wciąż błądziły wokół nadchodzącego wyścigu. Z jednej strony chciałem dobrze wypaść, a z drugiej po prostu świetnie się bawić. Mam nadzieję, że mój przeciwnik będzie na tyle kiepski, że pozwoli mi na obydwie rzeczy.
- Ohoho! Ja ignorat?! - Odszczeknąłem wybity z zamyśleń. - Zresztą może masz rację. Nudno tu tutaj. Może gdzieś skoczymy? Do jakiegoś Mc'Donalda czy coś? - Zapytałem nadal nie zwracając uwagi na list. Miałem go gdzieś. Usiadłem tam gdzie wcześniej i popatrzyłem po załodze oczekując jakiegoś planu działania.
 
__________________
"- Two tea to room two...
- Strututututu"

Ostatnio edytowane przez PhilipsonZuo : 18-06-2007 o 15:19.
PhilipsonZuo jest offline