Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-09-2017, 15:41   #245
Mike
 
Reputacja: 1 Mike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputację
Cyrax aż zatrzymał się w pół kroku. Popatrzył chwile na Johna i ruszył dalej mówiąc:
- Ty naprawdę nie wiesz w co się wpakowałeś. Bierzesz udział w walce o istnienie Ziemi. To dziesiąty turniej, jeśli Ziemia go przegra to Shao Khan, szef naszego gospodarza wejdzie z buciorami do naszego świata. Czego się tak gapisz? Jebnąć ci, żebyś zaskoczył. To nie jakieś mutanty - wskazał za siebie - To “normalni” przedstawiciele ich gatunków. Gdzieś tam są takich miliony. Jak nie więcej. I wszyscy czekają by zjawić się na Ziemi.
Zamilkł na chwilę.
- A ja… ja im w tym pomagam. Muszę pogadać z Sektorem, że Shang chciał mnie zabić…
Rozległ się gong wzywający na walkę, przez jedno z okienek w wieży zobaczyli zbierający się tłumek.
 
Mike jest offline