Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-09-2017, 12:42   #535
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Nie deklarowałem.
- Ale patrząc na rozwój sytuacji w doc nie deklarowałeś też chęci pozostania na pokładzie by sprawdzić czy CH zaliczy Wam CH bez wchodzenia do CH Jakbyś coś w ten deseń napisał od razu pewnie nie byłoby tego zamieszania Od razu bym Wam powiedział, że nie zaliczy



Cytat:
A czy trzeba przejść 32m czy 100m do punktu nie ma znaczenia, bo po dotarciu do punktu i tak bylibyśmy odcięci na dachu, a wokoło ufoki.
Mamy sami dbać o życie postaci, więc nie zabieraj sposobności do tego.
- Nom. Z tym odcięciem i zostaniem tak jak mówisz. A z zabieraniem sposobności czy nie ja tu widzę raczej kłopot z przepływem informacji w obie strony skąd się wzięła większość nieporozumień w tej turze.



Cytat:
Odpisałem na docu. Mam też alternatywny plan jak się nie da pilota przekonać.
- Też odpisałem. Nie wiem czy wieczorem coś będziemy pisaci więc jakby co pisz, wrzucaj, składaj dekarację, jesli Cohen dalej nie będzie się udzielał to Black 4 się podporządkuje Padre i pisz za dwóch.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline