Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-09-2017, 15:59   #1525
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
All Pojechaliście do Sloana z wiadomością, znaleźliście go w kościele żywo dyskutującego z pastorem i jakimś mężczyzną. Sloan po pierwszych paru zdaniach polecił odnaleźć Sam i wrócić do pociągu, tam wszyscy (razem z resztą ochrony) siedliście w gabinecie Sloana. Który polecił żebyście jeszcze raz dokładnie opowiedzieli sytuacje.

Po wszystkim siadł zastanawiając się nad wszystkim.
Po chwili odchrząknął i odezwał się.
-Z tego co się dowiedziałem Burmistrz miał dokonac jakiejś sporej transakcji wymieniając wędzone ryby i zboże z miasta na paliwo i konserwy z zewnątrz. Miało to iść do podziału między mieszkańców, domyślam się że Kayle dostał dodatkowy przydział za dodatkowe usługi.
Irish który był już na nogach wyrwał się do przodu
-Aye, szefie! chyba nie pozwolimy żeby skurwysynom się upiekło? Załatwili naszych.
-Jestem tego świadom, ale ryzyko jest duże, choć z tego co rozmawiałem z pastorem i przedstawicielem mieszkańców, to w miescie znalazłoby się paru chętnych do tego żeby zmienić obecny układ w ratuszu, więc nie musielibyśmy działać sami. Oczywiście pojawia się pytanie na ile chcemy się w to angażować.
Sloan popatrzył uważnie na wszystkich obecnych
 
__________________
A Goddamn Rat Pack!
Leminkainen jest offline