Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-09-2017, 16:24   #6657
Asmodian
 
Asmodian's Avatar
 
Reputacja: 1 Asmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputację
Cytat:
Dograjcie co trzeba, ja się nie wtryniam.
Ideolo. Wędka dialogowa w doku już jest zarzucona - czekam na odzew obu zainteresowanych.

A propo akcji dalszej.
Tu mi bardziej chodzi pewien harmonogram działań. mamy dwie godziny do tamy, a miejsce niespecjalnie nadaje się na odpoczynek.
Po pierwsze, na skrzyżowaniu można byłoby odpocząć, bo jest obszerne, zapewnia jakąś osłonę i aż dwie potencjalne drogi ucieczki. Ale gnomy doradzają spalenie ciał, więc będziemy sobie spać obok pół setki palących się trupów i coś się może zainteresować....grillem np.

Jaskinia ze Spa nie ma innych wyjść i jest dobrze widoczna z korytarza, więc w przypadku losowego spotkania w czasie odpoczynku będzie w sumie pułapką. Puszczę znów kulę ognia, trafi w wejście np....

Dwie godziny do tamy to niewiele - zrobić forsowny, rozpirzyć tamę i zrobić longrest. Będzie bieżąca woda przy okazji itd. Najpewniej też będzie tam skrzyżowanie(rzeka musiała przecież zmienić koryto), więc IMO łatwiej uciec, jakby co losowego opadło.

Miałbym jeszcze inny pomysł z tym forsownym - podejść przez godzinę, zobaczyć jak się będziemy czuli(czyli ilu sp...li checki na CON), po czym ewentualnie zrobić short rest a Katon wypuści Arcane Eye na zwiad przodem, aby oblukać czy jakaś poczwara się tam nie kryje koło tamy. Dlatego pytałem, jak stoimy z lesser restoriation i innymi takimi, bo w sumie draka z koboldami nie nadwyrężyła specjalnie zasobów drużyny, by nie zaryzykować forsownego i nawet ewentualnego drugiego spotkania. Przypomnijcie sobie Rhadiraska który był specjal monster - czarodzieje walczyli niemalże bez zaklęć, a ogarnęli wojownicy właściwie, którzy w dodatku topiącego się barba wyciągali.
 

Ostatnio edytowane przez Asmodian : 16-09-2017 o 16:30.
Asmodian jest offline