Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-09-2017, 17:31   #1526
JohnyTRS
 
JohnyTRS's Avatar
 
Reputacja: 1 JohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputację
Cosmo

Cosmo odezwał się pierwszy:

-Myślę, że zależy to od pogrzebu, ile osób na niego przyjdzie. I co zrobią z ciałem tego strzelca, Kyla? Jeżeli zamierzają go pochować tego samego dnia, to... - stracił wątek. Nie bardzo wiedział, jak to ująć - Chodzi o to, że na tym pogrzebie może pojawić się ktoś, kto ma zatargi z szeryfem i może dać temu upust. Nie wiemy czy ten Kyle miał jakąś rodzinę, można by spytać miejscowego pastora. I jeszcze jedno - Cosmo rozejrzał się po reszcie - Jak szeryf strzelił mu w głowę, to ten jego pomocnik Chris, ten co pojechał z nami na objazd, był naprawdę zszokowany, chyba pracownicy szeryfa nie popierają go całkowicie.

- Nie jestem pewien, nie mam w tym doświadczenia, ale sądzę, że coś już w Newport ruszyło. Pamięta Pan, co mówił miejscowy mechanik? Że ta próba zabicia kelnerki nie była przypadkowa?

Monter wykonał nieokreślony gest ręką. Cały czas miał przed oczami moment egzekucji i widział chyba nawet ten wredny uśmieszek na twarzy szeryfa. A może mu się tylko zdawało? Jakoś nie miał ochoty siedzieć przy wszystkich.

- W każdym razie przed pogrzebem nic nie zdziałamy.
 
__________________
Ten użytkownik też ma swoje za uszami.

Ostatnio edytowane przez JohnyTRS : 02-08-2018 o 21:12.
JohnyTRS jest offline