Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-09-2017, 19:45   #138
Eleishar
 
Reputacja: 1 Eleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputację
Pewnie różnice między edycjami.
Korzystając z edycji 1 lub 2 (komp mi zdechł, podręcznika nie sprawdzę) można dość łatwo połapać się, że tam istnieje coś takiego jak przyrodzone plemię. Najprostszym wyznacznikiem są według mnie formy alternatywne. To jak Garou wygląda po przemianie, nie zmienia się w Rytuale Przejścia, a każde plemię ma opisaną specyfikę wyglądu czy to formy lupus czy crinos (a często jednej i drugiej). I chyba każdy się ze mną zgodzi, że pierwsza przemiana zachodzi często na długo przed rzeczonym rytuałem. No i wielu Garou szczyci się swoim pochodzeniem, Srebrne Kły mają całe rody, składające się z krewniaków i wilkołaków (7 wielkich i wiele pomniejszych).
 
__________________
Nieważne kto śmieje się ostatni, grunt żebym był to ja.

Ostatnio edytowane przez Eleishar : 17-09-2017 o 01:48.
Eleishar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem