Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-09-2017, 19:53   #6660
Loucipher
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Loucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputację
Nie ukrywam, że ostatnie wypowiedzi Autumm (włącznie z wyciągnięciem części mojej PW na publiczny wątek dla udowodnienia swojego punktu widzenia) podniosły mi temperaturę do punktu wrzenia, a potem jeszcze trochę. Asmo wie, o co chodzi, czytał moje odpowiedzi na jego SMSy.
Żeby podsumować - faktycznie popełniłem na doku błąd, bo nie zauważyłem, że wraz z odpisem Autumm poleciała w komentach deklaracja akcji. Wyjaśniłem Autumm na PW, z czego to wynikło (szkoda, że akurat to nie ujrzało światła dziennego). Cała reszta była nikomu niepotrzebnym flamewarem.
Po przemyśleniu sytuacji - z mojej strony spokój. Nie ma co się żreć. Ja popełniłem błąd, Autumm zareagowała trochę zbyt żywiołowo, reszta graczy wylała trochę oliwy na wzburzone fale i - jak to ujął Clutterbane - jest git. Przepraszam z mojej strony wszystkich, których te negatywne emocje dotknęły. Wracamy do gry.
Autumm, jeśli chcesz na spokojnie pogadać, to zapraszam na PW - obiecuję, że się nie wścieknę Tylko nie wyciągaj mnie znowu z priva na public, OK?
Poza tym, tak jak powiedziałaś - lecimy dalej z grą, nie ma to tamto

Tholrak też jest praworządnym, do tego nawykłym do rozkazywania oficerem, i tak samo wymaga posłuchu i szacunku do siebie - Eol mu jej nie okazał i stąd taka, a nie inna reakcja krasnoluda. Na razie Tholrak w umiarkowanie złośliwy sposób, acz bez epitetów, skomentuje przechwałki Eola (zaraz to napiszę na doku) i zakończymy ten standoff A potem pogada z elfem o interesach - wzmianka o udziale w łupach też lekko obudziła ciekawość krasnoluda.

Pozostaje nam decyzja, co robimy po rozmowie. Padają pomysły, żeby cisnąć do tamy. Jaskinia z platformą, jak sądzę, już nieaktualna?
 
Loucipher jest offline