Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-09-2017, 18:07   #343
Gob1in
 
Gob1in's Avatar
 
Reputacja: 1 Gob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał druidh Zobacz post
Detlef ma racje.
I tego się trzymajmy

Cytat:
Napisał druidh Zobacz post
Do tego tez ma uraze za kill steal
Albo za uratowanie dupska. Widać na południu żywią za to urazę. Co zrobić - zagraniczny cudak i tyle.

Cytat:
Napisał druidh Zobacz post
i siedzenie w norze
Z tej nory "uszczelił z uku" kolesia z granatem (tego za 1/2 fraga, bo inni też "szczelali" ). Być może ten granat trafiłby zagranicznego cudaka prosto w rzyć. I po namyśle kapral zaczyna żałować, że trafił...

Odnośnie doli dla zbójców i wozaków. Nie musi być taka, jak Ostatnich, ale coś powinni dostać. Szczególnie rodziny tych, co im się zmarło, ale można w tym celu kasę przekazać przywódcom tych grup. W opinii krasia.

EDYTA:
Cytat:
Napisał Baird Zobacz post
Hen moja kolczuga po wybuchu do czegoś się nadaje?
Ja bym chciał jakiś pancerzyk!
Detlef może naprawić. Trzeba z browarkiem zacnym przyjść i pomóc przy miechach. Może nie będzie piękna, ale to chyba nie problem...

EDYTA 2:
Fanty z akcji na mieście:
► sakiewki oprychów: 20zk 35ss 60mp
► pierścień (2zk)
► srebrny łańcuszek i pierścień (10zk)
► miecz jednoręczny (10zk)
► kastety (1zk)
► wytrychy (10zk)

Jeśli ktoś lubi złodziejować, to wytrychy można zostawić. Resztę kapral zamierza opylić, ale jeśli nikt z targowaniem się nie znajdzie, to za 30% tylko. Czyli za fanty wyjdzie 11zk + kasiora, czyli razem 33zk. Podzielone na 9 to na łebka wychodzi po 3zk/13s/4p. Leo swoją część (i nie tylko swoją) już zabrał i zmarnował...

Aha - coś Diuk jeszcze do wora chował, a później dał kapralowi - nie mam info, co tam w środku było...
 
__________________
I used to be an adventurer like you, but then I took an arrow to the knee...

Ostatnio edytowane przez Gob1in : 18-09-2017 o 18:43.
Gob1in jest offline