Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-09-2017, 18:57   #489
Ranghar
 
Ranghar's Avatar
 
Reputacja: 1 Ranghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputację
Według mnie jest to mocna umiejętność. Szczególnie, że u Balkazara łączy się z trzymaniem dwuręcznych broni (potężnych w obrażenia) w jednej ręce. Obecnie tą umiejętnością potrafisz zadać (głupimi podstawowymi toporami) do 6 punktów obrażeń. Nasz boss Ryczący Byk miał 6 punktów życia i 2 punkty pancerza więc potencjalnie mógłbyś go zabić sam nawet w jednej turze bez niczyjej pomocy. Jakbyś trzymał Tłuka co ma Grzmot i drugą taką broń to byś sypał do 10 punktów obrażeń jednym użyciem umiejętności, a macie jeszcze dostęp do pierścieni ataku, które mają szanse poprawić nie udane rzuty ataku. Masz w ekwipunku broń która sama z siebie może zadać 9 obrażeń, gdy spełnisz jej warunki.

Inna postać mechanicznie nie może atakować dwoma broniami bo nie ma w nich wyszkolenia. Póki co tylko ty masz taką umiejętność. Nawet jeśli ktoś deklaruje, że trzyma dwie bronie i nimi atakuje to biorę statystyki jedynie tej lepszej.

Do dwóch ataków w jednej turze będą specjalne przedmioty lub umiejętności na wyższych poziomach.

Myślę, że warto będzie spróbować z umiejętnościami lecącymi na staminie, zawsze jeden lub dwa ataki umiejętnością będą darmowe, a później dojdzie gra w ryzyko czy poświęcić PŻ czy się oszczędzać.

Edycja:

Zajrzyjcie do doca, wpisałem tam parę propozycji w zmianach mechaniki do przedyskutowania.
 

Ostatnio edytowane przez Ranghar : 18-09-2017 o 19:36.
Ranghar jest offline