Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-09-2017, 12:52   #447
Hakon
 
Hakon's Avatar
 
Reputacja: 1 Hakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputację
Wolfgang słuchał ze spokojem rozmowy strażnika z Teugenem. Wiedział, że inaczej czarnoksiężnik nie może działać niż tak jak teraz.
- Niestety masz rację drogi Bernhardtcie.- Skrzywił się myśląc o tym i mówiąc.
- On już się wyłgał. Problem w tym, że tu chodzi o rytuał. Kiedyś i gdzieś go odprawi a ja chcę mu w tym przeszkodzić raz a porządnie by już więcej nie próbował.- Oznajmił ze spokojem uczeń czarodzieja i przy końcówce jego wypowiedzi słychać było wewnętrzną zawziętość.

Techler spojrzał na Zinggera gdy wspomniał o ucieczce.
- Karczma jest spalona. Tam nas będą w pierwszej kolejności szukać.- Oznajmił swoje obawy.
- Najlepiej ukryć się tam gdzie się nie spodziewają. Kanały lub jakiś opuszczony dom albo jeśli się uda w bliskim sąsiedztwie Teugena.- Mówił cicho i dość niepewnie obmyślając jaki krok mogą zrobić jeszcze.

- Musimy zebrać pozostałych i gdzieś się ukryć.- Zaproponował Wolfgang. - Może znajdź Alexa i Szkiełko a ja Lothara i spotkamy się o brzasku przy zejściu do kanałów tam gdzie pierwszy raz schodziliśmy.- Zaproponował kompanowi.
 
Hakon jest offline