Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-09-2017, 18:38   #1529
JohnyTRS
 
JohnyTRS's Avatar
 
Reputacja: 1 JohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputację
Cosmo

Cosmo popatrzył na Sloana, potem na rewolwer, potem znów na Sloana:
- Przykro mi, ale nie mogę, po prostu nie mogę go przyjąć. Razora w ogóle nie znałem, ale z Tommym wymieniliśmy kilka słów. Nie jestem w stanie go przyjąć - odparł monter uważając, żeby głos mu się nie załamał.

Nie mógł. Po prostu nie mógł.

Musiał tam znowu jechać to tego miasta. Chyba nieświadomie zaczął analizaować plan Morrisona. Cosmo widział w nim jedną małą lukę. Irish. Z tego co się orientował, Harvey był najlepszym kierowcą w całej grupie.
- Bez urazy Irish, ale czy nie lepiej będzie jak pojedzie z nami John - wskazał na Kennexa - a Irish będzie w razie czego stanowić wsparcie w mustangu, jak w Newport naprawdę zrobi się gorąco? - pytanie było skierowane do Morrisona.
 
__________________
Ten użytkownik też ma swoje za uszami.

Ostatnio edytowane przez JohnyTRS : 02-08-2018 o 21:12.
JohnyTRS jest offline