Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-09-2017, 22:44   #28
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
Trzy najbliższe dni minęły w nudzie, monotonny stukot kól pociągu, przez 10h dziennie dłuższy postój w Burnwood, no i potem Harrisburg. Burnwood okazało się położoną na terenie stanie Nowy Jork bazą zaopatrzeniową i swoistym węzłem kolejowym kolei, tam pobraliście część załogi druga dołączyła do was w Harrisburgu. Po paru godzinach tam Cal wezwała was do siebie.

W jej gabinecie, który stanowił kilka połączonych przedziałów, oprócz niej czekał jeszcze jakiś obcy meżczyzna. Cal postanowiła przejść od razu do rzeczy.
-Ok mam dla was robotę, na dniach powinniśmy dogonić pierwszy pociąg ale na razie mam dla was misję na uboczu. - Powiedziała podnosząc z mapy plik dokumentów, wyglądających jak dokumenty przekazania materiałów i przekładając go na wolne krzesło - Jestesmy tutaj - postukała palcem w Harrisburg - Z tego co wiemy pociąg powinien obecnie być na wysokości Dunncannon, i tam pojedziemy. Dla was jednak mam małe zadanie poboczne... Tutaj na zachód od nas znajduje się miejscowość Boiling Springs, w niej była baza naprawcza kolei, przydałoby się tam pojechać i zobaczyć czy zostało coś co nas zainteresuje, od tego macie speca - wskazała głową na mężczyznę - Który pierwszy raz podniósł wzrok od podłogi i odwrócił się w waszą stronę miał może trzydzieści lat, sądząc po lewej połowie twarzy mógłby być całkiem przystojny gdyby nie siatka blizn pokrywająca straskaną, prawą kośc policzkową, Oczu nie dało się dostrzec za ciemnymi okularami
-Cz-cześć, Jestem Antony - odezwał się cicho po czym opuścił ponownie wzrok
-Ok jeśli macie pytania to możecie je zadać jak będę was prowadzić do waszej limuzyny, chcecie jechać na samochód i motocykl czy tylko samochodem?
 
__________________
A Goddamn Rat Pack!
Leminkainen jest offline