Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2017, 13:03   #6734
Loucipher
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Loucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał BloodyMarry
Rozumiem, że Tholrak zgłasza się na ochotnika, żeby je odprowadzić? bo nie na wiem czy opłaca nam się zawracać ;D
A gdzie ja napisałem, że się zgłaszam?
Cytat:
Napisał Asmodian
Twardy sukinsyn, duergar a więc można przypuszczać, były łowca niewolników albo przynajmniej ktoś nawykły do takich rzeczy....ma odruchy litości powierzchniowców?
Jeśli chodzi o ścisłość, Tholrak z łowcami niewolników nic wspólnego nie miał. Dla rekrutów jest oschły i bezwzględny, przeciwnikom pardonu nie daje, ale za dużo widział wojny i śmierci, żeby się pastwić nad bezbronnymi dzieciakami. Choć oczywiście nie będzie miał skrupułów, żeby ich użyć jako żywych tarcz w walce, na przykład z darakhulami
Cytat:
Napisał Asmodian
Oj...starzejesz się braciszku. Może papucie i ciepły kocyk?
Sam sobie spraw kocyk i papucie, bo też się starzejesz, i to równie szybko, jak ja
 
Loucipher jest offline