Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2017, 11:13   #202
Adi
Keelah Se'lai
 
Adi's Avatar
 
Reputacja: 1 Adi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputację
Który to już raz słyszała, że wróciła. Tak wróciła, ale sama już nie wiedziała skąd, czy ten świat, w którym teraz jest był prawdziwy? Czy ten, z którego przybyłą był prawdziwy. nie rozumiała słów istoty, która mówiła, że jest jest nią. W sensie, że ta istota jest Celine.
-Teraz to już sama nie wiem czego chcę - powiedziała Ren’Wave. Była nadal zła na Jónsa. tam pokazała, że chce zniszczyć Maskę. Miała gonitwę myśli. Zabić, zabić, zabić Maskę? Czy dołączyć do Niego?.
-Ja wcale tu nie przybyłam, ja widziałam trupa w lesie i tak o to się tu znalazłam. Chcę się stąd wydostać. Pomożesz mi? - zapytała Celine.

- Jakiego trupa? W jakim lesie? - zaciekawił się właściciel/właścicielka głosu.

-W lesie ze znanego mi świata, o ile tamten jest prawdziwy - rzekłą dziewczyna.

- Każdy jest prawdziwy. Ja pochodze z Montrealu i z Nowego Yorku? A ty?

-Ja pochodzę z Jacksonville w USA - odpowiedziała na pytanie Celine.

- Wiesz, że tak naprawdę ciebie nie ma?

-Jak...mnie...nie ma? - wydukała pytanie Celine. Przecież z nią rozmawia, więc była i czuła jej obecność.

- Jesteś tylko duchem stworzonym przez Potęgi. Jak my, czy inni Wieloświatowcy. Ich pionkiem w odwiecznej grze o moc.
Coraz więcej myśli kłębiło się po jej głowie. Moc, Potęgi, Duch.

-Wykorzystujecie nas do własnych celów!? - Celine wstała z podłogi i przystąpiła bliżej istoty, która z nią rozmawiała.
 
__________________
I am a Gamer. Not, because i don't have a life. But because i choose to have Many.
Discord: Adi#1036
Adi jest offline