Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-09-2017, 20:26   #261
psionik
 
psionik's Avatar
 
Reputacja: 1 psionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputację
- No właśnie. Nie wiem, a mimo wszystko wmieszany jestem w ten turniej. Skasowałem Barake, a mój ziomek z oddziału Salamandre. Jesteśmy oprócz Jax'a i Sonyi jedynymi, którzy nie mają pojęcia w co się wmieszali, a ten twój "lord" zamiast przygotować nas do tego co się tu dzieje zachowuje się jak dzieciak. Chcąc nie chcąc, jesteśmy częścią tego cyrku i jeśli ten latający starzec wywoła mnie, to chce wiedzieć jak się bronić przed kimś takim, jak ta chodząca zamrażarka, czy ten piekielny gość, który go skasował. -
John był spokojny, choc to jego głosu przypominał dość dobrze pretensjonalne narzekanie jednego z lepszych aktorów Hollywood.
Jako szpieg, musiał umieć ukrywać swoje prawdziwe motywy i myśli. Postanowil wykorzystać te umiejętnośc i pominąć kwestie wykorzystania nowych mocy w swoim fachu, co uczyniłoby go jeszcze bardziej niebezpiecznym agentem. Bycie jedyna osoba w branży z dostępem do czarów teleportacji, telepatii lub przewidywania przyszłości z miejsca wystrzeliloby jego akcje na sam szczyt listy szpiegów.
 

Ostatnio edytowane przez psionik : 26-09-2017 o 20:29.
psionik jest offline