Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-09-2017, 12:20   #262
Jaśmin
 
Jaśmin's Avatar
 
Reputacja: 1 Jaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputację
Tong nie był w nastroje na kobiece fochy. Trzeba jedna było uczciwie przyznać, że wmieszawszy się raz w życie tej dziewczyny nie mógł tak po prostu ją teraz olać. Trzeba coś zrobić.
Przez chwilę Taj miał ochotę po prostu strzelić ją w buźkę, złamać kark i ukryć zwłoki. Ale wtedy musiałby tez zabić starego. A śmierci starego wojownika nie chciał. Zresztą, jak pokazała praktyka, chowanie zwłok w tym pałacu nie było inwestycją długoterminową.
Wojownik podrapał się po czaszce.
- Niech cię cholera, kobieto - warknął - No dobra, niech będzie na twoje. Ale jeśli mam ci pomoc ty musisz pomóc mnie. Powiesz mi wszystko co wiesz o układach twego pana z Czerwonookim, a potem oprowadzisz po pałacu, tak jak mówiłem. Wtedy zobaczymy, może ci pomogę. Może.
 
Jaśmin jest offline