Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-06-2007, 18:57   #82
Khel
 
Reputacja: 1 Khel jest na bardzo dobrej drodzeKhel jest na bardzo dobrej drodzeKhel jest na bardzo dobrej drodzeKhel jest na bardzo dobrej drodzeKhel jest na bardzo dobrej drodzeKhel jest na bardzo dobrej drodzeKhel jest na bardzo dobrej drodzeKhel jest na bardzo dobrej drodzeKhel jest na bardzo dobrej drodzeKhel jest na bardzo dobrej drodzeKhel jest na bardzo dobrej drodze
Khel

- Falcon dobrze mówi trzeba się trochę wyspać. Nie wiadomo, co przyjdzie nam jutro robić. Może się okazać, że przyjdzie nam stanąć przed Imperatorem lub innym wysokiej rangi dowódcą. Jak myślicie, co oni o nas pomyślą, kiedy zobaczą, że żołnierze, których chcą awansować są jeszcze pijani. Nie wiem jak wy, ale ja idę spać.

Niespotykany jak na Khela monolog zakończył się głośnym ziewnięciem. Khel zerknął na towarzyszy pytającym spojrzeniem i zaczął wstawać.

- Dziękuje za miło spędzony wieczór musze powiedzieć, że z początku nie chciałem pić, ale jakoś zdecydowanie lepiej mi się zrobiło po kilku łykach gorzałki. Sprawiła ona, że na chwile zapomniałem o tym wszystkim, co nas otacza.

Spojrzał, na Falcona i dodał

- Idziesz czy zostajesz?
 
__________________
"Gonna die in hell,
gonna pay for all his sins"
Khel jest offline