Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-06-2007, 19:07   #19
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Cytat:
Czy można korzystać z settingów (np. FR lub dragonlance) i czy mógłbym użyć klasy z Tome of Magic (zastanawiam się nad Truenamerem lub fiendbinderem)?
Co do Faerunu to z zamieszczonych klas można skorzystać.. z dragonlance i Tome of Magic już nie. Ale tylko dlatego, że księgi do zapomnianych Krain mam, a pozostałe nie.
Niemniej jeśli załączysz prestiżówkę (caly opis) do kary postaci, jestem skłonny ją uznać.

Cytat:
Doprawdy sesja zapowiada się wybornie. Winszuje abishai sam pomysł na sesje jest niewymownie oryginalny. Ewidentnie kroi się kolejna wielka forumowa przygoda. Niestety ze względu na notoryczny brak czasu nie jestem w stanie wziąć w niej udział, czego bardzo, żałuje. Mimo to abishai, masz we mnie wiernego czytelnika.
Znam ten ból, mnie też było ciężko zrezygnować z próby dostania sę pod skrzydła Merilla ( dodatkowa rekrutacja do BG3: Nowa Legenda) i do rozgrywki Kutaka w świecie Arish.
Ale pociągnięcie dwóch sesji i granie w dwóch kolejnych to szczyt moich możliwości.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline