Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-09-2017, 03:28   #1545
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
Sam, i Cosmo(?)
Kate przenieśli do niezniszczonego pokoju obok. Doktor był w pokoju z nią i Tomem który wyglądał jeszcze bledziej niż ostatnio ale trzymał końcówkę stetoskopu kiedy staruszek osłuchiwał dziewczynę. Widząc was podniósł głowę.
-O dobrze że jesteście, domyślam się że chcecie ją zabrać, mówiąc szczerze na to liczyłem - ruchem głowy wskazał na stojące z boku nosze - Jej stan jest stabilny, nie powinna się ruszać bo szwy mogą puścić, i nie jestem pewien kiedy odzyska przytomność ale mam wrażenie że najgorsze już za nami. Słyszałem co się wydarzyło i myślę że będzie bezpieczniejsza u was

Andrew, Skye i Cosmo (?, sam zdecyduj)
Pat uśmiechnął się.
-Myślę że Freddy się chętnie zabierze, w końcu tam jego miejsce. Ale my chętnie wrócimy do baru, wygląda na to że toczą się tam dzisiaj ciekawe dyskusje. Tom jest na górze z doktorem, porządny chłopak ale kiedy przyjdze co do czego nie można na niego liczyć. Pacyfista, w dzisiejszych czasach - ostatnie Pat wypowiedział cicho jakby z nutką smutku, albo... podziwu?

Na podjazd przychodni wjechał pickup z trzema zastępcami szeryfa Mansfielda, powoli otwarli drzwi i z ostentacyjną powolnością wysiedli po czym kierowca sięgnął do wnętrza i przełożył tonfę przez jej zaczep na swoim pasie.
- Gdzie jest doktor?
Odezwał się najstarszy, z tego co się zorientowaliście w hierarchii pierwszy po szeryfie, Boe Dunn jeśli Andrew pamięc nie myliła.

Foxy
w barze sytuacja wyglądała zupełnie inaczej niż zazwyczaj, ludzi było dużo, i tylko paru miało jakieś trunki. Dokonali też przemeblowania, większość stołów przeniesiono pod ściany a ludzie stali pod ścianami. Ktoś przemawiał na środku.
-Impeachment! to jest to co powinniśmy zrobić, ktoś ostrzelał dom doktora, pół miasta słyszało. Było dwóch strzelców, strzelba i karabin. Kolejarze znaleźli jednego z nich a szeryf go rozwalił. Mansfield załatwił świadka! Kogo może kryć?
 
__________________
A Goddamn Rat Pack!

Ostatnio edytowane przez Leminkainen : 30-09-2017 o 04:16.
Leminkainen jest offline