Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-09-2017, 08:17   #127
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
- Niech sobie wierzą w co chcą; ja nie muszę wierzyć bo widziałam ducha, nawet niejednego - prychnęła Luna, zapominając o swojej niechęci do błękitnokrwistych nieumarłych. - To nie powód, żeby żyć jak w więzieniu! Też mi coś. Pewnie sobie księżniczka służbę gromadzi i tyle. Pójdziemy tam i wszystko załatwimy, koniec ze szwędającymi się bez sensu duchami, zatruwającymi życie porządnym niziołkom! I wtedy będziesz mógł chodzić gdzie chcesz i kiedy chcesz!

Prychając i burcząc Luna odwróciła się do wyjścia by wrócić do towarzyszy. Więzić niziołki i straszyć je znikaniem wioski, bezczelne królewiątko, niedoczekanie jej! Po kilku krokach odwróciła się jeszcze do Mirko.
- A gdzie w zasadzie jest ten zamek? I skąd wiedziałeś o grobowcu, duch Ci powiedział? Jak on wyglądał? Duch znaczy, bo grobowiec to wiem.


Chyba Luna ponownie zaczynała rozkręcać się z pytaniami...
 

Ostatnio edytowane przez Sayane : 29-09-2017 o 11:33.
Sayane jest offline