Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-09-2017, 19:04   #132
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
- Ja… nie mam pojęcia czy to dobry pomysł - Mirko głośno przełknął ślinę na deklarację Luny. - Nie wiem co się wtedy stanie.
Zanim odpowiedział na pytania, nabił swoją fajkę. Nie podpalał jej jednak - albo ze względu na zamknięte pomieszczenie, albo przez brak choćby krzesiwa.
- Zamek jest na północy, otoczony gęstym lasem. Widać wieże w pogodny dzień, kiedy wejdzie się na najwyższe wzgórze w okolicy. Nigdy nie byłem tam blisko. I nie, duch nic nie mówił. On… jakby coś chciał. Teraz mam ciągle wrażenie, że czegoś chce. Niewiele widziałem, ale to była jakaś postać. Mojej wielkości. Więcej o tym zdarzeniu nie pamiętam - westchnął, stukając ustnikiem fajki o wargę. - Grobowiec znalazłem przypadkiem. Kilka dni temu w nocy wszystkich obudziło drżenie ziemi, ale tylko mi się chciało szukać. Inni nazywają mnie nierobem i pewnie mają rację. Zibko i ci młodzi poszli ze mną pewnie tylko dlatego, żeby potem mieć co zmyślać pozostałym - wzruszył ramionami.

 
Sekal jest offline