Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-09-2017, 19:37   #265
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
Leonardowi nadal nie udało się w pełni uwierzyć, że już po wszystkim, ale na pewno zdążył być na tyle nieostrożnym, żeby dać sobie podpieprzyć sakiewką. Rzucił pod nosem sążnistą kurwą i dla pewności poklepał się po pasie. "Ponad pięć karli", pomyślał. "Ażeby mu dupa wodą podeszła, złodziejskiej mendzie".

- Zabiłem tego diabła! - wydarł się na całą wieś. Wskazał otwartą dłonią w stronę, gdzie znajdowało się truchło. - Tak mi się kurwa odwdzięczacie, sakiewkę mi kradniecie?!
Zakaszlał w kułak.
- Puszczę to płazem, ale niechaj mi dureń odda moje pieniądze! Jeśli nie, to będę was łapał za kulasy jednego po drugim i wytrząsnę z was te pieniądze, a złodziejską kurwę utopię w rzece! Słyszycie?

Miał wielką ochotę podjechać do zbiegowiska wokół Tankreda i dowiedzieć się, o co chodzi. Ale na to jeszcze przyjdzie czas, a on nie był w humorze na zabawę w ciuciukurwę z tymi kutasiarzami. On dla nich kark nastawia, a te cholery złoto mu z kieszeni zabierają!
 
Fyrskar jest offline