Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-06-2007, 20:51   #21
PhilipsonZuo
 
Reputacja: 1 PhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodze
- Nie dzięki. Przed chwilą piłem. Yhym, rozumiem. Tak. - Przytakiwałem gdy Yun mówił o skupieniu i innych taki bambetlach. Rozglądałem się po pomieszczeniu cały czas czując niepokój. W pewnym momencie w ogóle przestałem go słuchać. Dopiero z ignorancji wybiło mnie pytanie o samochód.

- No bo...eee...no wiesz... - Zacząłem się jakąś nie wiedząc, a może bojąc się mu powiedzieć o popsutych hamulcach i dziwnie wyglądających felgach.

- A nic. Wszystko z nim w porządku. - Odpowiedziałem wreszcie starając się zachować złe wieści dla siebie. Zresztą nie powinno mi się nic stać. Dam sobie radę. Mam nadzieję nie używać hamulców. Po za tym jak na moje oko powinny przetrwać jeszcze jeden wyścig. W końcu poprzedni jakoś przetrwały.

- Czy to wszystko co chciałeś mi powiedzieć? Bo wiesz, zaraz będzie chłopak z pizzą, a zimna pizza to mówię ci - nic przyjemnego. Więc jak to już wszystko to ja tego...no...już sobie pójdę. - Nawijałem by jak najszybciej wydostać się z biura. Nie chciałem wkręcać się w dłuższą pogawędkę na temat swojego samochodu.
 
__________________
"- Two tea to room two...
- Strututututu"
PhilipsonZuo jest offline