Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-10-2017, 22:17   #972
Baczy
 
Baczy's Avatar
 
Reputacja: 1 Baczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumny
Hej wam, panocki.

Niestety, ale to jest mój pożegnalny post na LI. Masę czasu spędziłem na tym forum, między innymi w "Chłopcach...", i świetnie się bawiłem. Kiedyś myślałem nawet, że nie opuszczę forum, bo to świetny sposób na spędzanie wolnego czasu. Ale jednak przeprowadzka, nowa praca, nowe perspektywy i zbliżające się małżeństwo zmieniły trochę moje priorytety i pragnienia.

Nie napiszę, że jestem zmuszony opuścić LI, bo jest to moją świadomą decyzją, co nie znaczy, że przychodzi mi to łatwo. Jak już wspominałem, świetnie się bawiłem, a Eryk jest taką postacią, którą mógłbym prowadzić jeszcze kilka kolejnych lat (mojego, jak i jego życia). Ale tak się nie stanie, niestety.

Są takie chwile w życiu, kiedy rezygnujemy z czegoś dla nas ważnego ze świadomością, że tak jednak będzie lepiej. Niby to tylko forum, ale jednak czuję coś takiego - usuwam coś dobrego, żeby zrobić miejsce na coś innego, potencjalnie lepszego.

Campo, świetnie prowadzisz, dajesz właściwie nieograniczone możliwości, i zamiast stawiać sztuczne przeszkody, żeby sesja szła "po twojemu", pomagasz graczom i dajesz im szansę na wprowadzenie ich planu w życie. Za to wielki szacun, i medal z kartofla dla "Super MG".

Powodzenia w sesji i w życiu, i dzięki wielkie za wspólną grę.

A może jednak kiedyś wrócę...?
 
__________________
– ...jestem prawie całkowicie przekonany, że Bóg umarł.
– Nie wiedziałem, że chorował.
Baczy jest offline